
2,4 m. De plint is voorgelakt in RAL 9010 wit, waardoor een strakke en onderhoudsvriendelijke afwerking ontstaat die perfect past in eigentijdse interieurs.
Het moderne profiel en de royale hoogte geven een stijlvolle en luxe wandafwerking. Dankzij het duurzame MDF-materiaal en hoogwaardige lak behoudt de plint langdurig zijn mooie uitstraling. Montage is eenvoudig met schroeven, montagekit of lijm, wat zorgt voor een snelle en probleemloze plaatsing.
RenaLinea 034 is een MDF plint met een moderne uitstraling, een hoogte van 120 mm, een dikte van 18 mm en een lengte van 2,4 m. De plint is voorgelakt in RAL 9010 wit, waardoor een strakke en onderhoudsvriendelijke afwerking ontstaat die perfect past in eigentijdse interieurs.
Het moderne profiel en de royale hoogte geven een stijlvolle en luxe wandafwerking. Dankzij het duurzame MDF-materiaal en hoogwaardige lak behoudt de plint langdurig zijn mooie uitstraling. Montage is eenvoudig met schroeven, montagekit of lijm, wat zorgt voor een snelle en probleemloze plaatsing.
Bekijk onze toppers ! Bekijk alle laminaatvloeren Onze eikenhout laminaat collectie
Voor meer informatie. Vloerverwarming informatie| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Type | MDF Moderne Plint |
| Afwerking | Voorgelakt RAL 9010 wit |
| Lengte | 2,4 m |
| Hoogte | 120 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Materiaal | MDF |
| Gebruik | Wandafwerking, vloeraansluiting |
| Montage | Schroeven, lijm of montagekit |
| Onderhoud | Onderhoudsvriendelijk, eenvoudig schoon te maken |
| Hoogte (mm) | 120 |
| Dikte (mm) | 18 |